Fransa Vizesi İle Paris'i Keşfet!

Fransa’nın başkenti Paris, dünyanın en romantik şehirlerinden biri olarak görülüyor. Paris'e gitmeniz için tek yapmanız gereken Fransa vizesi başvurusunda bulunmak. Fransa, Schengen Bölgesi'nde yer aldığı için başvuracağınız vize Fransa Schengen vizesi olmalıdır. Fransa vize başvurusunda bulunurken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, evrakların eksiksiz teslim edilmesidir. Bunun için uzman vize danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz!

Biz lafı uzatmadan Paris'te keşfedilecek yerleri sizler için bir araya getirelim...

Moulin Rouge


Moulin Rouge'u duymayanımız yoktur sanırım... 1889 yılı, Fransa'nın en ünlü simgesi olan Eyfel Kulesi'nin inşa edildiği yıl olarak bilinir. Aynı zamanda Moulin Rouge'un bir eğlence mekanı olarak kapılarını açtığı yıldır. Çok sayıda filme konu olan Moulin Rouge, hala Paris'in önde gelen eğlence mekanı olarak kabul ediliyor.

Panteon


Panteon, ünlü Fransız vatandaşlarının gömüldüğü yerdir. Roma'daki Pantheon'dan sonra modellenen bu kilise, aslen Paris'in koruyucu azizi olan St. Genevieve'e ve onun kalıntılarına adanmış bir kiliseydi. Kilise, ciddi hastalıktan kurtulduğu için Tanrı'ya şükretmek için Kral Louis XV tarafından neoklasik tarzda yeniden inşa edildi. Fransız Devrimi sırasında devrimci şehitleri onurlandırmak için türbe olarak değiştirildi. Burada gömülü olan ünlüler Voltaire, Victor Hugo ve Marie Curie'dir.

Disneyland Paris


Avrupalılar orijinal Disneyland'i görmek için Los Angeles'a gidemeyince, Avrupa'nın en çok ziyaret edilen tema parkı olan Disneyland Paris'e gidiyor. Burası bir eğlence mekanından daha fazlasıdır. Aslında burası otelleri, alışveriş merkezleri ve golf sahaları bulunan bir tatil beldesidir.

Les Invalides


Les Invalides, Fransız ordusunu onurlandıran bir bina kompleksidir. 1670 yılında veterinerler için hastane ve huzurevi olarak inşa edilmiştir. Bugün hala bu işleve ve daha pek çoğuna hizmet ediyor. Les Invalides, askeri müzelere ve Napolyon Bonapart da dahil olmak üzere savaş kahramanlarının mezar yeri olan bir kiliseye de ev sahipliği yaptığı için oldukça ilgi görmektedir.

Paris'te daha keşfedilmeyi bekleyen binlerce yer var. Fransa vizesi almak ve bu muhteşem yerleri yerinde keşfetmek için uzman vize danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan iletişim formunu doldurmak. Kısa süre içinde uzman vize danışmanlarımız size geri dönüş sağlayacaktır.

Whatsapp Business
Destek Merkezi

Size Özel Çözümlerimiz Hakkında Konuşalım!