Nijerya Aile Ziyareti Vizesi Nedir?

Nijerya’da bulunan aile üyesini ya da eşini ziyaret etmek isteyen kişilerin Nijerya aile ziyareti vizesi alması gerekmektedir. Nijerya aile ziyareti vizesi alacak olan kişiler Nijerya aile ziyareti vizesinin ne olduğunu merak etmektedir. Bu yazıda Nijerya aile ziyareti vizesi alacak olan kişiler için “Nijerya aile ziyareti vizesi nedir?” sorusu hakkında bilgi verilmiştir.

Nijerya aile ziyareti vizesi; Nijerya’da ailesi bulunan ve aile üyelerini ziyaret etmek isteyen kişilere verilen yasal izin belgesi cevabı verilebilir. Nijerya aile ziyareti vizesi olmadan Nijerya’ya giriş yapılmamaktadır.

Nijerya aile ziyareti vizesi başvurusu yapacak olan kişiler, Nijerya aile ziyareti vizesi başvurusunu Nijerya Ankara Büyükelçiliği’ne yapılmalıdır. Başka şehirlerde ikamet eden kişiler de başvurularını Nijerya vize başvuru merkezlerine yapabilmektedir.

Nijerya aile ziyareti vizesi için Nijerya’da bulunan aile üyesi tarafından ziyaretinizin kabul edilmiş olması gerekmektedir. Bunun için davetiye almanız gerekmektedir. Davetiyesiz Nijerya aile ziyareti vize başvurusu kabul edilmemektedir.

Nijerya aile ziyareti vizesi nedir? sorusuna verilebilecek en iyi cevap Nijerya’da bulunan aile üyesini ziyaret etmek isteyen kişilerin alması gereken yasal izin belgesi cevabıdır. Detaylı bilgi için Nijerya temsilciliği ile iletişime geçebilirsiniz.

Nijerya Aile Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Nijerya’da aile üyesi ya da eşi bulunan kişiler seyahatlerini gerçekleştirebilmek için Nijerya aile ziyareti vizesi alması gerekmektedir Ancak Nijerya aile ziyareti vizesinin nasıl alınacağı bazı başvuru sahibi tarafından bilinmemektedir. Bu yazıda Nijerya aile ziyareti vizesi alacak olan kişiler ve vizenin nasıl alınacağını bilmeyen kişiler için “Nijerya aile ziyareti vizesi nasıl alınır?” sorusunun cevabı verilmiştir. Nijerya aile ziyareti vizesi başvurusu aşağıdaki şekilde yapılabilir.

  • Nijerya aile ziyareti vizesi başvuruları Nijerya temsilciliklerine ya da Nijerya vize başvuru merkezlerine yapılabilmektedir.
  • Nijerya aile ziyareti vizesi başvurusu için randevu alınmasına gerek yoktur. Gerekli olan vize evrakları hazırlanmalıdır.
  • Hazırlanan evraklar Nijerya vize başvurusu yapılacak olan yere teslim edilmelidir.
  • Nijerya aile ziyareti vizesi başvurularını inceleme yetkisi Nijerya Ankara Büyükelçiliği’ne aittir. Başvurular ortalama 1 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır.

Nijerya aile ziyareti vizesi başvurusu için Nijerya’da bulunan aile üyesinin yasal olarak Nijerya’da ikamet ediyor olması gerekmektedir. Ayrıca Nijerya’da bulunan aile üyesi tarafından davetiye verilmelidir. Davetiyesiz olarak Nijerya aile ziyareti vizesi başvurusu kabul edilmemektedir ve randevu tarihinde reddedilmektedir.

Nijerya Ticari Vize Başvuru Formu ile ilgili bilgi almak içim bizi arayınız.

Nijerya Aile Ziyareti Vizesi Nereden Alınır?

Nijerya’da aile üyesi ya da eşi bulunan ve bu aile üyesini ziyaret etmek isteyen kişilerin Nijerya aile ziyareti vizesi alması gerekmektedir. Nijerya aile ziyareti vizesi alacak olan kişiler vizenin nereden alınacağını bilmemekte ve merak etmektedir. Bu yazıda Nijerya aile ziyareti vizesi almak isteyen kişiler için “Nijerya aile ziyareti vizesi nereden alınır?” sorusuna cevap verilmiştir.

Nijerya vize başvuruları Nijerya vize başvuru merkezlerine ve Nijerya’nın Ankara Büyükelçiliği’ne yapılabilmektedir. Vize başvurular her ne kadar Nijerya vize başvuru merkezlerine de yapılabilse de vize başvurularını inceleyemeye yetkili tek yer Nijerya Ankara Büyükelçiliği’dir.

Nijerya vize başvuru merkezi, Nijerya vize başvurularını kabul ettikten sonra incelenmesi için Nijerya Ankara Büyükelçiliği’ne göndermektedir. Nijerya vize başvuruları incelendikten sonra olumlu ya da olumsuz olarak bir karar verilir. Nijerya vize başvurusu olumlu sonuç alınırsa vizeler pasaporta basılır. Pasaport ise Nijerya vize başvurusunun yapıldığı Nijerya vize başvuru merkezine gönderilir. Pasaportlar, Nijerya vize başvurusu yapılan vize başvuru merkezinden alınabilir. Ayrıca pasaportun adresinize gönderilmesi isteyebilirsiniz. Başvurular Amerika temsilciliğine yapıldı ise pasaportlar Ankara Büyükelçiliği’nden alınabilir.

Nijerya Vatandaşlık İşlemleri ile ilgili bilgi almak için bizi arayınız.

Nijerya Aile Ziyareti Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Aile üyesi ya da eşi Nijerya’da bulunan ve bu aile üyesini ziyaret etmek isteyen kişilerin Nijerya aile ziyareti vizesi alamsı gerekmektedir. Nijerya aile ziyaret vizesi alacak olan kişiler Nijerya aile ziyareti vizesinin kaç günde çıkacağı hakkında bilgi sahibi olmak istemekte ve merak etmektedir. Bu yazıda Nijerya aile ziyareti vizesi alacak olan kişiler için “Nijerya aile ziyareti vizesi kaç günde çıkar?” sorusu hakkında bilgi verilmiştir.

Nijerya aile ziyareti vizesi başvurusunun sonuçlanmasına birçok durum etki etmektedir. Nijerya aile ziyareti vize başvurusunun sonuçlanma süresine etki eden durumlar aşağıda verilmiştir.

  • Nijerya aile ziyareti vizesi başvuru sahibinden ek belge talebi
  • Başvuru sahibinin görüşmeye çağrılması
  • Nijerya vize başvurusunu inceleyen konsolosluğun yoğunluğu
  • Başvuru sırasında eksik ve hatalı belge ya da bilgi beyanı

Nijerya aile ziyareti vizesi başvuruları her başvuru sahibi için farklı değerlendirilmektedir. Ancak hiçbir başvuru sahibine ayrıcalık tanınmamaktadır. Nijerya aile ziyareti vize başvurusu her ne kadar başvuru sahibi için farklı değerlendirilse de başvurular ortalama olarak 1 yada 2 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak bazı durumlarda Nijerya aile ziyareti vizesi başvurusunun sonuçlanması 30 günü bulabilmektedir.

Ofislerimize telefon ile ulaşarak yardım ve destek alabilirsiniz

Hızlı Yardım İçin Bize Ulaşın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

Diğer Aile Ziyaret Vizesi Başvurusu Yapabileceğiniz Ülkeler


Almanya Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Amerika Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Avusturya Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Belçika Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Bulgaristan Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Çekya Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Danimarka Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Finlandiya Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Fransa Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Hollanda Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


İngiltere Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


İspanya Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


İsviçre Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


İtalya Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Kanada Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Letonya Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Macaristan Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Polonya Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Romanya Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Rusya Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Yunanistan Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Cezayir Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Çin Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Dubai Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Etiyopya Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Güney Kore Aile Ziyaret vizesi
Başvuru Şartları


Hindistan Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


İrlanda Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


İsrail Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Küba Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Malta Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Mısır Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Nijerya Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Norveç Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Suudi Arabistan Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Vietnam Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları


Meksika Aile Ziyaret Vizesi
Başvuru Şartları

Tüm Paylaşımlar
Whatsapp Business
Destek Merkezi

Size Özel Çözümlerimiz Hakkında Konuşalım!